Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ben Cristovao

ben-cristovao.jpg                                        ŽIVOTOPIS

Ben Cristovao patří k exotické části soutěžících, kteří se přihlásili do Československé SuperStar. Jak napovídá jméno, není obyčejný Čech, jeho matka je češka a otec z Angoly. Jeho exotický vzhled nenechá žádnou ženu chladnou. Ben okouzlil ženskou část poroty, když jim zazpíval písničku na přání, a zazpíval jí dobře. Porota mu jako druhou písničku dala za úkol píseň z českého repertoáru - Chinaski. Ben ve zpěvu chvátal, takže mu ženská část poroty udávala rytmus, takže to bylo lepší. Je otázka, jestli má Ben talent, nebo postoupil jen pro své charisma. Dozvěděli jsme se, že Martin Chodúr (vítěz československé superstar) prozradil fanouškům, že je podle něj největší talent mezi finálovou dvanáctkou, akorát že svůj talent začal pozdě rozvíjet.

Ve volném čase se Ben věnuje svým koníčkům, taneční skupině JAD COMPANY, se kterou vystupuje na akcích a navíc je mistrem světa ve snowboardingu.

V roce 2010 v seriálu "Ordinace v růžové zahradě 2" hrál Maxe Suchého, syna primáře Suchého. Hrál chytrého a talentovaného tanečníka.

V dubnu 2012 se Ben rozešel se svou přítelkyní Monikou Bagárovou. Po půl roce spolu spolupracovali na kampani předních sportovních značek a oba tvrdí, že zůstávají přátelé.
 
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář